KONST / Litografier / Färglitografi 7431007
nr 743 1007
Färglitografi
Vaserely, 114/250, signerad, motivets mått: 54x52, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:50:00
20/2 11:38:01
27 feb